Mieszkania, domy, nieruchomości na sprzedaż Naramowice

Dwadzieścia kilometrów na północ od poznańskich Naramowic znajdziesz Murowaną Goślinę – spokojne, malownicze miasto doskonale skomunikowane ze stolicą Wielkopolski. Marzysz o domu, w którym będziesz mógł cieszyć się spokojem i bliskością natury? Gdzie odetchniesz czystym powietrzem i zrelaksujesz się wśród zieleni? A zarazem nie będziesz musiał rezygnować z udogodnień wielkiego miasta? Na jednym z osiedli firmy Linea z pewnością znajdziesz swoje miejsce!

Mieszkanie w Naramowicach? A może za miastem?

Szukasz mieszkania w stolicy Wielkopolski? Trudno Ci się dziwić – Poznań, jak żadne inne miasto w regionie, zaoferuje Ci wszystko, czego możesz oczekiwać od metropolii z prawdziwego zdarzenia. Szeroka oferta kulturalna, świetne szkoły oraz, co najważniejsze – stale powstające miejsca pracy. Czy można chcieć czegoś więcej?

Chyba jedynie niższych cen nieruchomości – mieszkania w Naramowicach oraz innych, popularnych dzielnicach Poznania nie należą niestety do najtańszych. Być może warto więc rozejrzeć się nieco dalej i poszukać mieszkania w jednej z miejscowości pod Poznaniem? Na przykład w Murowanej Goślinie, gdzie firma deweloperska Linea wybudowała dwa nowoczesne, kompleksowe osiedla dla tych, którzy chcą żyć w pobliżu wielkiego miasta – a przy tym cieszyć się spokojem i bliskością natury.

Murowana Goślina – wytchnienie od Poznania

Murowana Goślina to wyjątkowe miejsce – położone na skraju Puszczy Zielonki, w dolinie rzeki Trojanki czeka na każdego, kto marzy o spokojnym życiu, ale chciałby mieć możliwość w każdej chwili “wyskoczyć” do stolicy Wielkopolski – do pracy, na uczelnię bądź na zakupy. Malownicza miejscowość leży zaledwie 20 km od Naramowic, czyli północnej dzielnicy Poznania; podróż koleją, autobusem lub samochodem nie powinna zająć więcej niż pół godziny!

Jednak codzienne sprawy załatwisz także i na miejscu, w centrum Murowanej Gośliny. Znajdziesz tu lokalne sklepiki i nieco większe markety, przychodnię lekarską, przedszkola oraz dwie szkoły podstawowe. A wszystko to w okolicach urokliwego, kameralnego rynku.

NIemniej ważne jest to, co Murowaną Goślinę otacza. A mowa tu o przepięknym Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka, czekającym na Ciebie z setkami kilometrów pieszych i rowerowych szlaków, prowadzących w najciekawsze zakątki regionu. Latem możesz również wybrać się z rodziną nad jedno z okolicznych kąpielisk: Kamińsko, Okoniec oraz Wojnówko. A wszystko w zasięgu kilkunastu minut jazdy rowerem!

O Murowanej Goślinie można mówić wiele – ale przede wszystkim trzeba podkreślić fakt, że cały czas się rozwija! Według rankingu tygodnika “Wprost” gmina jest jednym ze stu najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Polsce; w podobnym plebiscycie Murowaną Goślinę wyróżniła “Rzeczpospolita”, jako trzecią najlepszą gminę w Wielkopolsce. Nic więc dziwnego, że inwestorzy, tacy jak firma deweloperska Linea chętnie lokują tu swoje inwestycje – zwłaszcza te mieszkaniowe.

Z domu w Naramowicach do Murowanej Gośliny w pół godziny

Jedną z najważniejszych zalet Murowanej Gośliny jest to, jak blisko Poznania się znajduje. Miasteczko od centrum stolicy Wielkopolski dzieli zaledwie 20 km; własnym autem tę trasę pokonasz błyskawicznie, na przykład drogą wojewódzką 196 lub alternatywną trasą przez Biedrusko. Gminę z Poznaniem łączy także wygodne, bezpośrednie połączenie kolejowe z przystanku PKP Przebędowo oraz siatka połączeń autobusowych z miejskiego przystanku – od obu dzieli Cię zaledwie kilka minut spaceru!

Deweloper Linea – mieszkania dla każdego

I z tych właśnie powodów firma Linea już od 2010 roku rozwija osiedle Pogodna w Murowanej Goślinie oraz bliźniaczą inwestycję – osiedle Stolarska. Budowane przez dewelopera domy powstają przede wszystkim z myślą o tych, którzy szukają atrakcyjnej (zarówno cenowo, jak i pod względem lokalizacji!) alternatywy dla mieszkań w Naramowicach, Umultowie czy innych dzielnicach Poznania.

Mieszkania na osiedlach projektowanych przez Linea stanowią świetną, funkcjonalną ofertę dla współczesnych rodzin. Znajdziemy wśród nich zarówno mniejsze mieszkania z jednym pokojem, jak i duże, czteropokojowe domy. Do wyboru mamy m.in.:

  • domy dwupoziomowe – z sypialniami i łazienką na piętrze, pozwalają na funkcjonalną organizację codziennego życia;
  • mieszkania jednopoziomowe – łączące zalety typowego mieszkania w bloku z domem jednorodzinnym;
  • kawalerki – zaprojektowane tak, by w stu procentach wykorzystać dostępną przestrzeń.

Oczywiście, każdy z domów na osiedlach Stolarska i Pogodna w Murowanej Goślinie jest dostępny z przestronnym balkonem lub przydomowym ogrodem – stawiamy na kontakt z naturą!

Co ważne, oferowane mieszkania kupisz nie tylko w “stanie deweloperskim”! W przeciwieństwie do wielu innych deweloperów, Linea oferuje wykończenie mieszkań “pod klucz” – pozwalając zaoszczędzić czas, pieniądze oraz nerwy związane z samodzielnym wykańczaniem mieszkania. Współpracujący z nami architekt wnętrz zaproponuje fachową pomoc i urządzi nowe cztery kąty tak, aby spełniły Twoje mieszkaniowe marzenia! A do tego zagwarantuje najwyższą jakość materiałów i usług – tak, aby nie spotkała Cię później żadna przykra niespodzianka!

Osiedla w Murowanej Goślinie to nie tylko domy!

Dla firmy Linea “osiedle” oznacza coś więcej, niż zespół sąsiadujących ze sobą domów. Osiedla Stolarska oraz Pogodna zostały zaprojektowane i zrealizowane w taki sposób, aby zapewnić swoim mieszkańcom sto procent codziennego komfortu. Równie dużą wagę, jak do swoich mieszkań Linea przywiązuje więc do infrastruktury i wykorzystania publicznej przestrzeni. Drogi dojazdowe, oświetlenie i place zabaw – wszystko ma spełniać jak najwyższe standardy; po to, by mieszkańcy mogli czuć się dobrze i bezpiecznie. Jak w domu!

Standardy osiedli Linea doskonale wpisują się w wartości, które przyświecają Murowanej Goślinie. To małe miasto, jako jedno z niewielu w Polsce, należy do włoskiego ruchu Cittàslow – MIędzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia. Jego celem jest zrównoważony rozwój i wykorzystanie potencjału drzemiącego w niewielkich miasteczkach – właśnie takich, jak Murowana Goślina.

Miasta zrzeszone w ruchu Cittàslow dążą do nieustannej poprawy jakości i komfortu życia mieszkańców – tworząc przyjazną, dostosowaną do ich potrzeb infrastrukturę miejską oraz bliskie natury strefy rekreacji. Działania ruchu Cittàslow mają także charakter prośrodowiskowy: dbają o zachowanie zarówno niepowtarzalnego charakteru miasta, jak i otaczających go terenów zielonych.

Właśnie dzięki takiemu podejściu do zarządzania miastem Murowana Goślina jest nie tylko “sypialnią” pobliskiego Poznania, lecz także i miejscem, w którym chce się zostać “na co dzień”.

A firma Linea? Projektując osiedla Pogodna i Stolarska, zrobiła co w jej mocy, by standardom “dobrego życia” dorównać. Potwierdzają to zadowoleni mieszkańcy jej osiedli w Murowanej Goślinie, Dąbrówce i Buku. Oraz tysiące zasadzonych drzew!

“Siła miastotwórcza” – dlaczego warto zaufać firmie Linea?

Firma deweloperska Linea działa na rynku nieruchomości już od 2001 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu osiedli takich, jak te w Murowanej Goślinie – kompleksowych, nowoczesnych i nastawionych na potrzeby mieszkańców. Pierwszą inwestycją dewelopera było osiedle Osada Leśna, tuż pod Poznaniem. Obecnie mieszka tam już ok. 2500 zadowolonych mieszkańców. W 2010 roku, na podstawie sprawdzonych już rozwiązań i doświadczeń z poprzedniego projektu, deweloper rozpoczął budowę osiedli Pogodna i Stolarska, w ramach których ukończono ponad 100 lokali – od przestronnych kawalerek po dwupiętrowe, wielopokojowe mieszkania!

Osiedlom firmy Linea w Murowanej Goślinie przyświeca motto “Siła miastotwórcza” – z tą myślą deweloper podchodzi do każdego projektu i każdej realizacji. Osiedla Pogodna oraz Stolarska zostały zaplanowane w długofalowej perspektywie, a ich deweloper był zaangażowany w każdy etap inwestycji – od projektu osiedla oraz towarzyszącej mu infrastruktury, przez sam proces budowy aż po sprzedaż lokali. A nawet i ich wykończenie!