LINEA
Siła miastotwórcza

Motto „Siła miastotwórcza” stanowi myśl przewodnią zespołu firmy Linea w procesie projektowania i realizowania osiedli, co przejawia się kompleksowym podejściem dewelopera do gospodarowania przestrzenią. Inwestycje planowane są długofalowo, a deweloper odpowiedzialny jest za inwestycję na każdym jej etapie – od projektu urbanistycznego osiedla, poprzez budowę obiektów kubaturowych i elementów infrastruktury, aż po wykańczanie i sprzedaż gotowych lokali.

Firma deweloperska Linea sp. z o.o. funkcjonuje na rynku nieruchomości od 2001 roku i specjalizuje się w budowie kompleksowych osiedli mieszkaniowych. Pierwszą inwestycją mieszkaniową dewelopera było zrealizowane w latach 2001-2012 osiedle Osada Leśna w Dąbrówce, zamieszkiwane aktualnie przez ok. 2500 mieszkańców. Obecnie firma skupia się przede wszystkim na nowym osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu sąsiadującym z poprzednią inwestycją oraz osiedlach Pogodna i Stolarska w Murowanej Goślinie, które projektowane i budowane są w oparciu o sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie dewelopera.

Od 2010 roku firma Linea buduje osiedla Pogodna i Stolarska w Murowanej Goślinie, w ramach których zrealizowane zostało już ponad 100 lokali mieszkaniowych w różnego typu budynkach.

  • od 18 lat na rynku
  • ponad 1400 sprzedanych mieszkań
  • ponad 3500 zasadzonych drzew
  • ponad 3700 mieszkańców naszych osiedli

Linea - siła miastotwórcza

zaufany
deweloper

Firma deweloperska Linea sp. z o.o. funkcjonuje na rynku nieruchomości od 2001 roku i specjalizuje się w budowie kompleksowych osiedli mieszkaniowych. Pierwszą inwestycją mieszkaniową dewelopera było zrealizowane w latach 2001-2012 osiedle Osada Leśna w Dąbrówce, zamieszkiwane aktualnie przez ok. 2500 mieszkańców.

Obecnie firma skupia się przede wszystkim na nowym osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu sąsiadującym z poprzednią inwestycją oraz osiedlach Pogodna i Stolarska w Murowanej Goślinie, które projektowane i budowane są w oparciu o sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie dewelopera

18 lat
doświadczenia
na rynku

1400
sprzedanych
mieszkań

3500
zasadzonych
drzew

3700
zadowolonych
mieszkańców