LINEA
Siła miastotwórcza

Motto „Siła miastotwórcza” stanowi myśl przewodnią zespołu firmy Linea w procesie projektowania i realizowania osiedli, co przejawia się kompleksowym podejściem dewelopera do gospodarowania przestrzenią. Inwestycje planowane są długofalowo, a deweloper odpowiedzialny jest za inwestycję na każdym jej etapie – od projektu urbanistycznego osiedla, poprzez budowę obiektów kubaturowych i elementów infrastruktury, aż po wykańczanie i sprzedaż gotowych lokali.

Firma deweloperska Linea sp. z o.o. funkcjonuje na rynku nieruchomości od 2001 roku i specjalizuje się w budowie kompleksowych osiedli mieszkaniowych. Pierwszą inwestycją mieszkaniową dewelopera było zrealizowane w latach 2001-2012 osiedle Osada Leśna w Dąbrówce, zamieszkiwane aktualnie przez ok. 2500 mieszkańców. Obecnie firma skupia się przede wszystkim na nowym osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu sąsiadującym z poprzednią inwestycją oraz osiedlach Pogodna i Stolarska w Murowanej Goślinie, które projektowane i budowane są w oparciu o sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie dewelopera.

Od 2010 roku firma Linea buduje osiedla Pogodna i Stolarska w Murowanej Goślinie, w ramach których zrealizowane zostało już ponad 100 lokali mieszkaniowych w różnego typu budynkach.

 

Deweloper Linea – domy i mieszkania pod Poznaniem

Szukasz atrakcyjnego mieszkania lub domu w okolicy Poznania? Zależy Ci na funkcjonalnym mieszkaniu dla rodziny oraz dobrym dojeździe do centrum miasta, a jednocześnie chciałbyś, aby wszystkie podstawowe usługi były zlokalizowane w bliskiej okolicy? Poznaj ofertę firmy Linea, dewelopera z wieloletnim doświadczeniem. Linea od prawie dwóch dekad zajmuje się projektowaniem, budową oraz sprzedażą mieszkań w ramach kompleksowych osiedli. Linea zrealizowała m.in. osiedle Osada Leśna w Dąbrówce, zamieszkiwane obecnie przez ok. 2500 mieszkańców. Obecnie w trakcie budowy jest osiedle Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu oraz osiedla Pogodna i Stolarska w Murowanej Goślinie.

Domy pod Poznaniem – deweloper Linea

Domy na osiedlach budowanych przez dewelopera Linea to rozwiązania dostosowane do potrzeb współczesnych rodzin. Praktyczne dwupoziomowe mieszkania z kuchnią, pokojem dziennym i toaletą na parterze oraz sypialniami i łazienką usytuowanymi na piętrze pozwalają na bardzo dobrą organizację codziennego życia rodziny, a prywatny zielony ogród daje przestrzeń do relaksu. W dobie rosnącej popularności pracy i nauki zdalnej każdy znajdzie w takim domu miejsce umożliwiające skupienie. Dwupoziomowe domy z ogrodem to tylko jedna spośród propozycji tego dewelopera pod Poznaniem. Na osiedlach Pogodna i Stolarska w Murowanej Goślinie można zamieszkać także w wielopokojowym jednopoziomowym mieszkaniu albo w funkcjonalnej kawalerce – każdy typ mieszkania dostępny jest z zielonym ogrodem lub przestronnym balkonem. Realizując osiedla firma Linea dba nie tylko o same budynki mieszkalne, ale również o infrastrukturę osiedla oraz przestrzeń publiczną. Zadbane drogi, oświetlone chodniki i rozbudowane place zabaw to gwarancja komfortu na co dzień.

Mieszkania pod Poznaniem – deweloper

Myślisz o nowym mieszkaniu pod Poznaniem, które od razu będzie gotowe do odbioru? W ofercie dewelopera Linea znajdziesz mieszkania z 1, 2, 3 lub 4-pokojowe – każdy typ mieszkania może zostać zrealizowany w ramach oferty wykończenia pod klucz. To sposób na oszczędność czasu i pieniędzy, ale również nerwów związanych z wykańczaniem mieszkania na własną rękę. Pomoc architekta przy urządzaniu mieszkania może być przydatna, szczególnie dla osób, które nie miały wcześniej styczności z projektowaniem lokalu mieszkalnego. Deweloper Linea ma doświadczenie, które od 20 lat pozwala klientom zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu – dowodem jest oddane do użytku ponad 1400 mieszkań, zasadzone ponad 3500 drzew i stale rosnąca liczba zadowolonych mieszkańców kompleksowych osiedli firmy Linea.

18 lat
doświadczenia
na rynku

1400
sprzedanych
mieszkań

3500
zasadzonych
drzew

3700
zadowolonych
mieszkańców