Typy budynków

W Linea doskonale zdajemy sobie sprawę, jak różne mogą być oczekiwania Klientów rozglądających się za nowym mieszkaniem. Dlatego projektując nasze osiedla, uwzględniamy różnorodne potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców. Osiedla Stolarska i Pogodna tworzy kilka typów niewielkich, kameralnych budynków wielorodzinnych. Kupujący mogą wybrać mieszkanie w budynku typu RITMO, QUATTRO, VILLA lub OPTI. W każdym z nich znajdują się lokale o różnym metrażu, co umożliwia znalezienie wariantu optymalnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Poszukujesz mieszkania z balkonem w Murowanej Goślinie? A może marzy Ci się własny ogródek, w którym będziesz spędzać wolne chwile? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkaniową Linea. Nowoczesne osiedla Stolarska i Pogodna położone w niedużej odległości od centrum Murowanej Gośliny sprostają Twoim oczekiwaniom i zaskoczą korzystną ceną!

Czytaj więcej

Szeroki wybór mieszkań dla każdego

Przytulna kawalerka, praktyczne mieszkanie dwupokojowe, wygodne mieszkanie z trzema pokojami, a może duże mieszkanie 3- lub 4-pokojowe w zabudowie szeregowej z prywatnym ogrodem? Na naszych osiedlach w Murowanej Goślinie znajdziesz lokale o zróżnicowanej powierzchni, które dają Ci możliwość odnalezienia najbardziej atrakcyjnej i komfortowej opcji dla siebie. Małe mieszkania w Murowanej Goślinie stanowią ekonomiczne rozwiązanie idealne dla studentów oraz małżeństw bez dzieci. Atrakcyjna cena dostosuje się do możliwości finansowych młodych osób. Z kolei duże mieszkania w Murowanej Goślinie z balkonem lub z ogrodem przypadną do gustu rodzinom z dziećmi, a także osobom, które cenią sobie przestronne i komfortowe wnętrza.
Każdy kierowca wie, jak trudne bywa znalezienie parkingu. Mieszkania z miejscem postojowym pod Poznaniem to dobra propozycja dla osób posiadających samochód. Własne miejsce postojowe tuż obok budynku w którym mieszkamy zapewnia wygodę i pozwala uniknąć problemów związanych z zaparkowaniem pojazdu.

Cenisz przyszłościowe rozwiązania przyjazne dla środowiska? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię oferta mieszkań eko, które zostały wyposażone w instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła. Są one nie tylko ekologiczne, ale również oszczędne w użytkowaniu, co pozwoli Ci obniżyć rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę nawet o 40%.

Poznaj różne rodzaje budynków na osiedlach Pogodna i Stolarska

W zależności od tego czy poszukujesz małej kawalerki, mieszkania z dwoma sypialniami, czy też może przestronnego mieszkania z prywatnym ogrodem, możesz wybrać jedną z kilku dostępnych możliwości, jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Mieszkania zlokalizowane są w budynkach różnego typu. Poniżej przedstawiamy charakterystykę każdego z nich:

  • Budynki typu Quattro
    Większą różnorodność w wyborze mieszkań zapewniają budynki typu Quattro, w których dostępne są lokale od 27 do 55m2 z 1, 2 albo 3 pokojami. Budynki są niewielkie, posiadają 3 kondygnacje i dwie osobne klatki wejściowe, co przekłada się na kameralność zabudowy. Również w tych budynkach przy wejściu znajduje się wiata rowerowa i wózkarnia dla mieszkańców.
  • Budynki typu Villa
    Przyciągająca wzrok architektura, przestronne balkony w mieszkaniach na piętrach i ogródki w mieszkaniach na parterze. W budynkach typu Villa, każdy znajdzie atrakcyjny wariant dla siebie. Lokale posiadają powierzchnię od 25 do 55m2. Dodatkowo mieszkania na I i II piętrze zostały wyposażone w indywidualne wiaty gospodarcze przy wejściu do budynku, które można wykorzystać do przechowywania.
  • Budynki typu Opti
    Dwupoziomowe,3- lub 4-pokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej stanowią idealną propozycję dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Lokale mają od 70 do 83m2 oraz własne ogrody, co czyni je niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Wszystkie 4 mieszkania znajdujące się w budynku posiadają wspólny kocioł grzewczy. Jeśli szukasz mieszkania z ogrodem na sprzedaż pod Poznaniem, Opti to idealna oferta dla Ciebie.

Przemyślane rozwiązania dla komfortu i wygody mieszkańców

W Linea zależy nam na tym, aby nasze realizacje zapewniały mieszkańcom maksymalną wygodę i wysoki komfort życia. Dlatego każde osiedle wyróżnia się pełną infrastrukturą z utwardzonymi i oświetlonymi drogami wewnętrznymi, alejkami spacerowymi, placami zabaw i terenami zielonymi. Wszystkie nasze projekty są starannie przemyślane i posiadają liczne udogodnienia, co owocuje wysokim poziomem zadowolenia mieszkańców. Bez względu na typ budynku, każdy lokal został wyposażony w balkon lub własny ogród, gdzie można spędzać wolny czas.

Zarówno jeśli rozglądasz się za małym i niedrogim mieszkaniem, jak i wtedy, kiedy szukasz przestronnego lokum dla swojej licznej rodzinki, oferta przygotowana przez Linea sprosta Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu!