Ritmo
Ritmo

Ritmo

  • 25-55 m2
    1,2 lub 3 pokoje

  • ogród/balkon

Budynek wielorodzinny o trzech kondygnacjach to nowoczesna i funkcjonalna nieruchomość. Zaprojektowany z myślą o komforcie i zrównoważonym stylu życia, oferuje mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 25 do 55 metrów kwadratowych, z jednym, dwoma lub trzema pokojami.

Mieszkania na parterze wyróżniają się dostępem do urokliwych ogródków, które stanowią doskonałe miejsce do relaksu na świeżym powietrzu, organizacji spotkań towarzyskich czy stworzenia prywatnego ogrodu miejskiego. To unikalna możliwość cieszenia się naturą bez konieczności opuszczania własnego mieszkania.

Natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach zostały wyposażone w przestronne balkony, które dodają im uroku i pozwalają mieszkańcom korzystać z widoków na otoczenie. Te przestrzenie zewnętrzne stanowią idealne miejsce do delektowania się poranną kawą czy wieczornym zachodem słońca.

Ritmo to wyraz harmonii pomiędzy nowoczesnym designem a praktycznym podejściem do życia codziennego. Dzięki zróżnicowanym powierzchniom mieszkań, spełnia oczekiwania różnych grup mieszkańców, tworząc przy tym przyjazne i wspólne środowisko.

zobacz na planie os. Pogodna zobacz w Wyszukiwarce

lub skontaktuj się z naszym działem sprzedaży +48 61 890 12 12